Zamówienie indywidualne

Jeżeli, nie znaleźli Państwo poszukiwanego modelu w naszej ofercie, zapraszamy do przesłania zapytania.
Prosimy o wpisanie, telefonu, emailu, oraz podstawowych parametrów poszukiwanego modelu –nazwa,rocznik, cena. Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie.

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez firmę Unique Cars, a w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych i marketingowych wysyłanych za pomocą usługi newsletter.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu które zdobywaliśmy pracując w oficjalnych kanałach dystrybucyjnych dziś możemy zaoferować najlepsze ceny na rynku bez względu na to czy chcą Państwo kupić pojazd nowy, czy używany.

Nie jesteśmy związani z żadnym z producentów umową dystrybucyjną, przez co współpracując z odpowiednio dużą ilością dostawców tak krajowych, jak i zagranicznych, zawsze w Państwa imieniu możemy wynegocjować najlepszą ofertę.W większości przypadków możemy zaoferować pożądany samochód w cenie zdecydowanie poniżej wartości średniorynkowej.

Newsletter

Dowiedz sie jako pierwszy o najnowszych modelach, ofertach i eventach motoryzacyjnych.

Kontakt

Zawodników 2
80-729 Gdańsk

+48 724 553 001

kontakt@unique-cars.pl

Napisz do nas

Akceptuję regulamin.

UWAGA! Strona używa Cookies. Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Zamknij ostrzeżenie